Czy można zrobić uprawnienia sternika motorowodnego w 1 dzień?

Nie!
Naszą uwagę zwróciła ostatnio reklama kursu na patent sternika motorowodnego, gdzie uprawnienia można uzyskać nawet w jeden dzień. Dobra cena, szybki egzamin – pytanie tylko czy to jest możliwe?

Uważamy, że nie! Szkoła Fordek szkolenia na patent sternika motorowodnego przeprowadza w 4 dni. Zaczynamy od dwóch wieczornych spotkań online, na których zajmujemy się zagadnieniami teoretycznymi – łącznie ok. 7h zajęć. Następnie w weekend, w grupach 2-3 osobowych umawiamy się na zajęcia praktyczne oraz prace bosmańskie. Po intensywnym czwartku, piątku, sobocie i niedzieli uczestnicy szkolenia mają dodatkowo tydzień na naukę własną i przygotowanie się do egzaminu.

Nie wyobrażamy sobie, żeby było możliwe skompresowanie tego do jednego, a nawet dwóch dnich bez zdecydowanego wpływu na jakość szkolenia.

Zapraszamy na nasze szkolenia wszystkie osoby, które naprawdę chcą nauczyć się manewrować jachtem w sposób pewny i bezpieczny. Zdajemy sobie również sprawę, że bez problemu znajdziecie w sieci oferty tańsze i szybsze niż nasza – natomiast jesteśmy przekonani, że w przypadku naszych szkoleń stosunek jakości do ceny jest niezwykle korzystny. Jeżeli macie wątpliwości odnośnie naszych szkoleń zachęcamy do zapoznania się z opiniami uczestników lub prosimy o kontakt.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami motorowodnymi i żeglarskimi zachęcamy do zapoznania się z naszym grafikiem szkoleń:

 • SRC - radiooperator
  w służbie morskiej
 • (ID: 36/2021)
 • 10.12
 • Radiooperator krótkiego zasięgu w służbie morskiej.
  Czytaj więcej
 • Cena szkolenia: 330 zł
 • Wolnych miejsc: 6
 • Zapisz się

Nie ma szkolenia lub rejsu w dogodnym terminie?
Skontaktuj się z nami! Organizujemy szkolenia indywidualne oraz dla grup zorganizowanych.